• -17,00 €
  • "Deerhunter" džemperis su užtrauktuku 5513-380
  • "Deerhunter" džemperis su užtrauktuku 5513-380

"Deerhunter" džemperis su užtrauktuku

29,00 €
46,00 €
Sutaupote 17,00 €

Vyriškas džemperis ,,Deerhunter gamekeeper" su daugybe patogių kišenių, elastiniu apykaklės kraštu ir patogiu dvipusiu užtrauktuku. Megztinis pagamintas iš dvipusio poliesterio ir vilnos mišinio, impregnuoto vandens repelentu, su 99,99% vandeniui atsparia ,,Stormliner" membrana. Tinka būti lauke iki 0  laipsnių temperatūros.

Spalva labiau atitinka pagrdinėje nuotraukoje matomą spalvą.

Dydis

Prekės likutis: 27 vnt

Prekės kodas: 5513-380

Pristatymas: per 1 - 2 d.d.


Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Verified purchase

Džemperis "Deerhunter"

Gavau siuntinuka per tris dienas. Esu patenkintas kokybe ir operatyvumu. Ačiū labai! Labai miela buvo gauti dar ir dovanėlę. Jūsų kolektyvui noriu palinketi gražių Šv. Kalėdų ir Naujujų Metų! Olegas.

Was this comment useful to you? Yes No

Labiau striukė

Užsisakiau L dydį. tinka puikiai, leidžia laisvai judėti. Kokybė gera, tvarkingas. Šio drabužio L dydis šiek tiek didesnis negu striukės:<br /> https://drj.lt/deerhunter-apranga-medzioklei/105-6364-deerhunter-striuke-nuo-lietaus-ir-vejo.html#/328-dydis-s<br /> Užsisakiau juos kartu.<br /> Tik vienas toks pastebėjimas, kaip puslapyje teigia, kad tai yra džemperis tai iš dalies sutinku ir nesutinku. Gamintojo etiketę teigia, kad tai yra striukė: Gamekeeper Bonded Fleece Jacket. Iš vidaus turi keletą kišenių. Bet iš išorės atrodo panašu į džemperį. Galima naudoti ir taip ir taip.<br />

Was this comment useful to you? Yes No

Susijusios prekės

Kokybiškos prekės

Užtikriname aukščiausią prekių kokybę

Klientų aptarnavimas

Esame pasirengę padėti. Kontaktai.

Nemokamas grąžinimas

Netiko? Grąžinkite!